План роботи ясла-садка на місяць

План основних заходів ЗДО на грудень

1.  Участь у семінарі  для керіників гуртків з англійської мови - 05.12., ЗОШ №30, 10:00

2. Розвага "Вечорниці на Андрія " - 12.12.

3. Розваги в групах "Святий Миколай, до діток завітай" -19.12

4. Привітання шефської організації  Акціонерний банк "Південний" - 19.12.

5. Відвідування виставки  "Креативна ялинка" у ЗОШ №55 - ІІ тиждень

6. Інноваційний дайджест. «Мнемотехніка»  ( з досвіду роботи Остапюк Г.М. ) - І тиждень

7. Виставка поробок "Новорічні візерунки" (діти, батьки)

8. Акція "Сортуємо сміття"

9. Спланувати участь педагогів у спартакіаді для працівників освіти

10. Новорічні ранки -27 -групи раннього віку , 29.12 - інші групи

План основних заходів ЗДО на листопад

1. Формування основ здорового способу життя суб’ктів освітнього простору ЗДО: хортинг– без кордонів(зустріч з педагогами  м.Умань) 14.11.18р.ЗДО №31, о 9:00 – інструктор з фізкультури

2. Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності України (тиждень екології) – 12-14.11

3. Екологічна вікторина - 16.11,  10:00

4. Гала-концерт конкурсу «Крок до зірок» – 7.11 Херсонський палац дитячої та юнацької творчості

5. Тиждень пожежної безпеки - 19-23.11

6. Міжнародний екологічний  форум «Чиста планета, чисте місто, чиста ріка» 21.11.18  Обласна бібліотека ім.О.Гончара (педагогічні працівники )

7. Театральна вистава «Баранчик Бе-е-е-е-н» – 28.11

8. Інноваційний дайджест. «Мозаїка» за авторською програмою О.Деркач «Казкотерапія»  ( з досвіду роботи Никифоренко Г.С.)

9. Батьківський всеобуч у групах

10. Участь у Всеукраїнському семінарі з інклюзивного навчання (вихователь групи) - 19-20.11., м.Львів

11. Акція "Сортуємо сміття"

План основних заходів ЗДО на жовтень

1.Участь в установчій конференції "Інклюзивна освіта: навчаємо і виховуємо разом"(ЗЗСО №3, 16.10)

2. У рамках співпраці з Херсонською федерацією з карате - екскурсія дітей до спортивного осередку з карате-до (3-й тиждень)

3.Участь педагогів у краєзнавчо-історичному проекті-2 (за графіком)

4. Лялькова вистава ХАОТЛ для дітей "Зайченя та чарівництво"- 02.10

5. Тематична розвага "Хліб усьому голова"- 03.10

6. I етап (відбірковий )конкурсу "Крок до зірок" - 09.10

7. Створення програми та робота Команди супроводу для дітей з ООП

8. Зустріч дітей з представниками дорожної патрульної служби. Тема: "Дорога"

8. Спортивна розвага для дітей старших груп "Як козаки по сіль ходили"-до Дня захисника Вітчизни

9. Тематичні розваги в групах "Українські візерунки" - 10.10

9. Осінні святкові ранки - 5-й тиждень

10. Участь дітей у II турі конкусу "Крок до зірок"

11. Семінарі-практикумі (автор програми «Барвиста радість» Л.Шульга)   (розвиток художньо-творчих здібностей дітей), а саме: «Практичні аспекти упровадження нетрадиційних  технік зображення з розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку» 29.10.18

12. Інноваційний дайджест. «Мозаїка» за авторською програмою Л.Шульги «Барвиста радість» - 31.11 відповідальна Сологуб В.І.

13.Засідання батьківського комітету

14. Батьківський всеобуч у групах

15. Зустріч з представниками поліції

План основних заходів ЗДО №38 на вересень 

1. Участь у проекті "Херсон та херсонці" (І екскурсія для працівників, 19.09. )

2. Методичне об’єднання на базі закладу для вчителів- логопедів та вчителів-дефектологів міста Херсона "Створення єдиного навчального простору в корекційній роботі з дітьми " - 05.09, о 09:00

3. Лялькова вистава "Квітка бажань" -07.09

4. Батьківські збори - 05,14,15,18.09, початок о 17:00, 17:30

5. Моніторинг дітей усіх вікових груп - 10.09-14.09 (вихователі, спеціалісти)

6. Участь у майстер-класі до Дня дошкілля. Тема "Декупаж" - 26.09, о 11:00

7. Квест-шоу до Дня дошкілля  "Ми, веселі дошкільнята" - 28.09

8. Організація освітніх платних послуг ( упродовж місяця)

9. Батьківський всеобуч у групах

10. Організація роботи інклюзивної групи, створення осередку для корекційної роботи з дітьми з ООП

План роботи на травень  2018 р

  1. Обговорення  організаційних питань щодо ІІ тур Спартакіади для дошкільників «Крок до Олімпу» (вихователі-методисти ясла-садків) – 03.05, о 14:00
  2. Лялькова  вистава «Солом’яний бичок» - 03.05.
  3. Тиждень безпеки – 14.05.-18.05.
  4. ІІ тур Спартакіади для дошкільників «Крок до Олімпу» - 17.05.
  5. Участь у Тижні енергозбереження (конкурс поробок) – 11.05.
  6. Участь у інструктивно-методичній нараді «Формування  освітнього простору сучасного ЗДО» - 21.05.
  7. Моніторинг досягнень дітей на кінець року     - упродовж місяця  
  8. Медико-педагогічний контроль з фізкультури    - 07-11.05.
  9.  Звіт вихователів випускних груп до педагогічної ради -  ІІІ декада 
  10.  Відкриті заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації (ХАНО) – 25.05
  11.  Педагогічна рада . Тема: «Дитина на порозі школи» - 29.05.
  12. Звіт  роботи керівника за 2017/2018 навчальний рік – 29.05.
  13.  Випускні ранки – 30,31.05.

План роботи закладу на квітень  2018 р.

1.І тур спартакіади для дошкільників "Крок до Олімпу" - 17.04

2. Участь у конкурсі "Друзі німецької мови" серед дітей дошкільного віку - 11.04.

3. Театральна вистава "Приборкання вогню" 26.04, о 10.40

4. Педагогічна рада. Тема: "Майстерність педагогів - запорука якісного освітнього процесу з дітьми " (5-1 рік життя) - 19.04.

5. Авторський семінар Л.Шульги "Барвиста радість" - 11.04.

6. Звіт вихователіа про роботу в групах - 27.04.

7. Моніторинг досягнень дітей на кінець року - упродовж місяця

8. Медико-педагогічний контроль з фізкультури - 10-13.04.

9. Семінар-тренінг за авторською програмою Л.Шульги - Сологуб В.І., 23.04.

10. Контроль підготовки дітей до спортивних змагань - упродовж місяця

11. Конкурс майданчиків - 20.04.

План роботи закладу на березень  2018 р.

  1.     Тиждень національно – патріотичного виховання в закладах освіти - 12.03-16.03

  2. Участь у конкурсі з образотворчого мистецтва «Світ очима дітей» серед дітей дошкільного віку - 13.03-30.03.

  3. Відкрите заняття до атестації вихователя Чорної Л.П. - 05.03,о 09.10

  4. Святкові ранки  за затвердженим графіком  -  02.03-06.03

  5. Театральна вистава  -15.03 о 10.40                                                              

  6. Атестація педагогічних працівників - 16.03

  7. Педагогічна рада .Тема: «Майстерність педагогів – запорука якісного освітнього процесу  з дітьми» (5-й рік життя)  - 28.03.

  8. Відкриті заняття до педагогічної ради - до 28.03.

  9. Консультація «Упровадження в освітній процес новітніх технологій»

10.     Авторський семінар - тренінг Олени Аксьонової по фізичному вихованню  з теми: «Школа розумного руху» -  13.03.

11.     Звіт вихователів, які атестуються - 28.03.

12.    Сімінар-тренінг «Упровадження авторської програми Л.Шульги»

Сологуб В.І.

13.    Ярмарок ідей. Презентація творчих знахідок -  07.03.

14.    Тематичне вивчення «Планування прововиховної роботи з дітьми» - 19-21.03

15.   Методичний турнір « Мовлення вихователя – один з основних чинників мовленнєвого розвитку дітей»                   14.03.

 

                 Відзначення пам’ятних дат, державних та професійних свят

Святкування Дня народження Т.Г.Шевченко (тематичні заходи в групах)

     09.03

 

Всесвітній день цивільної оборони

    01.03

Міжнародний жіночий день

    08.03

День національної культури

    08.03

Визволення Херсонщини від фашистських загарбників

    13.03

Міжнародний день театру

    27.03